Teknoloji ve Eğitim

Geleceğe damgasını vuracak "ilginç" meslekler

- 31.05.2020 469 defa okundu.
IMG

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Gele ... eslekler_12367.html

Resimlerle: Geleceğe damgasını vuracak meslekler

Global ekonomik krizin esir aldığı dünyada ve ülkemizde sadece son 6 ay içinde yüzbinlerce çalışanın işine son verildi ve binlerce şirket kapısına kilit vurmak durumunda kaldı. Elinde sağlam mesleği olan ya da olmayan birçok kişi, üniversite diploması dahi olsa, açıkta kaldı ve işsizler ordusunun nüfusu her geçen gün biraz daha artıyor.

Buraya kadar içinizi biraz karartmış olabiliriz; ancak her şeyde olduğu gibi bu krizin de başı ve sonu olacaktır elbette. Fakat krize rağmen aranan isim olmayı kim istemez ki?

Aranan isim olabilmek için doğaldır ki diğer benzerlerinizden farklı olmanız ve pek alternatifinizin olmaması gerekir. Bunun için ise yarının mesleklerini iyi bilmek ve ona yatırım yapmak, ona yönelmek büyük önem taşır.

CHIP Online olarak bugünkü yazımızı tamamiyle geleceğin mesleklerine ayırdık. Eminiz ki birçoğunuz geleceğin mesleklerini ve ne gibi getirilerinin olduğunu merak ediyorsunuz. O halde bu yazımızı kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz; zira gelecekte aranacak önemli meslekleri bu galerili makalemizde masaya yatırıyoruz.

Makalemizin devamını okumak için galeri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.


Tüm konu: Geleceğe damgasını vuracak "ilginç" meslekler

Resimlerle: Geleceğe damgasını vuracak meslekler

Kaynak: www.chip.com.tr


Anasayfaya Git